O FIRMIE
Historia i strategia firmy
FIMTEC-POLSKA sp. z o.o. sp.k.
Od 1997 roku jesteśmy dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z aluminium, PVC oraz do obróbki stali.

Technologia to nasza pasja, dlatego nieustannie stawiamy kolejne kroki w tej dziedzinie dostarczając producentom stolarki otworowej maszyny spełniające najwyższe oczekiwania techniczne i technologiczne. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego FIMTEC oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom wysoką jakość oraz przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym wysokie walory techniczne przez wiele lat.
Do wszystkich produkowanych przez naszych partnerów (Graf Synergy, Fom Industrie oraz Delta) maszyn oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Fimtec-Polska posiada doświadczoną, wykwalifikowaną i wciąż rosnąca kadrę specjalistów. Wyróżnia nas sprawnie działający dział serwisowy/techniczny, posiadający niezbędną wiedzę, zapewniającą naszym kontrahentom najlepszą obsługę.

Ciągły rozwój firmy i zdobycie pozycji lidera rynku potwierdza, że dla większości klientów Fimtec jest profesjonalnym partnerem i najlepszym wyborem na długofalowy rozwój.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
Fimtec jest laureatem wielu nagród i wyróżnień przyznawanych przez organizacje branżowe i biznesowe, które marka otrzymała w ostatnich latach
FIMTEC-POLSKA SP. Z O.O. SP.K.
Siedziba firmy i biuro Wysogotowo
62-081 Wysogotowo
ul. Skórzewska 27

tel.: +48 61 814 29 00
e-mail: fimtec@fimtec.pl
NIP: 7773230728
KRS: 0000455636
Biuro Pabianice
95-200 Pabianice
ul. św. Rocha 15/6